הסיפור הבלתי יאמן על 2 חברות ילדות שחושף לראשונה איך שינוי בוקר 1 יכול לגרום לכל אחת לשנות את מסלול הגוף שלה

הסיפור הבלתי יאמן על 2 חברות ילדות שחושף לראשונה איך שינוי בוקר 1 יכול לגרום לכל אחת לשנות את מסלול הגוף שלה

2 חברות ילדות, כשהאחת נאבקת במשקל שנים והשנייה פיצחה את השיטה ועכשיו מספרת איך

2 חברות ילדות, כשהאחת נאבקת במשקל שנים והשנייה פיצחה את השיטה ועכשיו מספרת איך

״חדשות הבריאות של ישראל״, 2023 | בשיתוף עם בריאותלי

בזמן שהשמש הציצה ביום שבת סוער, בבית קפה גדוש, 2 נשים, כל אחת עם קבוצת החברות שלה, התיישבו לארוחת בוקר במרחק של רק 2 שולחנות זו מזו.

לליאת ונועה היה הרבה מן המשותף. למעשה, הן היו קולגות לעבודה. שתיהן היו בסוף שנות ה-40 לחייהן, שתיהן חייכו חיוכים קורנים שהאירו חדר. אבל בעוד ליאת המשיכה לקבל מחמאות על המראה הצעיר והמלא חיות שלה, נועה מצאה את עצמה מושכת בכתפיים כששמעה הערות על כמה היא נראית עייפה לאחרונה.

שתיהן איזנו בין קריירה, אימהות וחיי חברה בקלות שגרמה לאחרים לקנא. לאדם זר, נשים אלה נראו חיות חיים דומים, מלאי צחוק, אהבה וסיפורים.

אבל ככל שארוחת הבוקר התקדמה, ההבדלים התחילו לצוץ.

ליאת, מלאה בהתלהבות של ילדה בת 16 עם חברותיה, שיתפה בהרפתקה שחוותה לאחרונה בטיול משפחתי בשוויץ, צוחקת על כך שרצה במעלה ההר ויכלה לאכול כרצונה בלי דאגה שתעלה במשקל.

"הפכת את השעון הביולוגי שלך", חברתה התפעלה, "את נראית פשוט זורחת, ליאת!" לא היה צריך לשמוע את המילים שהיא אמרה. היה מספיק לראות את האנרגיה שלה, את הגוף המעוצב גם בשנות ה-50 לחייה.

היא דיברה בגאווה על דפוסי השינה החדשים שלה, שוב ושוב הדגישה אותם … עמוקים, מרגיעים, מנוחה לילית שהיא מתעוררת ממנה עם התלהבות של ילדה בבוקר חג המולד.

עכשיו, תסיטי את המבט שלך לשולחן השני.

נועה, בשולחן השני, ציירה תמונה צבעונית עם סיפוריה גם כן. אבל העיניים שלה… הן סיפרו סיפור שונה. למרות שישנה מספיק שעות, היא התעוררה בכל בוקר עם תחושת עייפות וחוסר אנרגיה.

הן לחשו על לילות ללא שינה, על מאבקים שקטים עם סטרס יומיומי ומשקל, הרבה משקל שמצטבר בבטן וגורם לה לתחושת ייאוש כשהיא לא מצליחה להיכנס לבגדים הישנים שלה.

חברותיה תפסו אותה לעיתים קרובות מנסה להתאים בגדים ללא הצלחה יתרה, ובשקט מייחלת שהאוכל שלה יהיה פתרון הקסם שלה.

היא הודתה, "פשוט רציתי שתהיה לי את האנרגיה של ליאת. כאילו היא פיצחה סוד כלשהו".

מה עשה את ההבדל?

כי כמו רבים מכם, כולנו תוהים לפעמים למה יש אנשים שצולחים את אתגרי החיים ועדיין מצליחים לרדת במשקל, לשמור על רמות אנרגיה ולישון בשקט בלילה … בזמן שאחרים, בעלי גנטיקה לא פחותה טובה וראויים באותה מידה, מתמודדים עם לחצים שקטים שנים, שמושכים את האנרגיה שלהם למטה ומקפיצים את המשקל שלהם?

זה לא תמיד קשור לנחישות, לדיאטות שניסו, לסוגי האימון שרכשו, או לסוג הפחמימות שאכלו. זה לא קשור לכוח רצון או לגנטיקה. אולי אנחנו נוטים לחשוב שכן, אבל תוך 60 שניות את תקבלי את ההוכחה והפתרון.

זה קשור למשהו הרבה יותר מהותי. מנגנון נסתר, בלתי נראה לעין, שמשנה באופן דרמטי את מהלך חיינו – אנחנו פשוט לא מייחסים לו חשיבות, אבל הוא אחד הגורמים הכי משמינים.

והיום, הגיע הזמן לחשוף אותו. זה ההבדל בין ליאת לנועה, זה מה שמבדיל בין יכולת שליטה על הגוף, המשקל, האנרגיה והמראה לבין צבירת שומן עיקש במשך שנים. זה ההבדל בין ליאת ונועה, ואולי זה גם מה שאת צריכה לדעת.

 

בניסוי קליני מרתק שנערך בדצמבר 2012:

מצאו החוקרים שתוספת של מגנזיום משפרת מדדים סובייקטיביים של נדודי שינה כגון יעילות שינה, זמן שינה כולל, הזמן שלוקח לנו להירדם, התעוררות בבוקר, וכמו כן, מדדים אובייקטיביים של נדודי שינה (ממש כימיקלים שאחראיים לשיפור השינה).

 

במילים פשוטות? מגנזיום עשוי לתת חיבוק טבעי לחווית השינה שלך, ולהפוך אותה לשינת החלומות של חייך בדיוק השינה שהצילה את ליאת (אבל לא כל אחד)

הבעיה במוצרי מגנזיום קיימים? רובם מכילים רק סוג אחד או לכל היותר 2 סוגי מגנזיום. זה כמו שיש לך 20% סוללה בטלפון – הוא מוגבל וכל רגע יפסיק לעבוד.

בעיה נוספת: אף מוצר (לפחות לא בישראל, עם כל האישורים הנדרשים) לא מכיל מגנזיום ליפוזומלי, הממקסם את ספיגת המגנזיום. אם אנחנו צורכים תוסף, חשוב לוודא שנמקסם את יכולת הספיגה שלו בגוף שלנו, נכון?

המוצר היחיד שנמצא בישראל ומכיל יותר משני סוגי מגנזיום וכולל גם מגנזיום ליפוזומלי נקרא "IM Magnesium". על פני השטח, נראה שזהו מוצר שלגמרי יכול לשנות את חוקי המשחק עבור נשים מעל גיל 40 שנאבקות עם איכות השינה. הסוד מאחורי ההצלחה שלו? תערובת מקיפה של 4 סוגי מגנזיום.

׳׳תערובת נס המגנזיום"

התערובת הייחודית הזו מכילה 4 סוגי מגנזיום, ואם זה לא מספיק, היא כוללת גם מגנזיום ליפוזומלי, שעוזר לגוף שלנו לספוג יותר מגנזיום.

אז למה מגנזיום יכול לעזור לנו לקבל את השינה של החיים שלנו?

לרבים מאיתנו יש מחסור (שאנחנו אפילו לא מודעים אליו) במינרל החיוני הזה, הודות ל-5 הסיבות העיקריות, נקרא להן "5 הגדולות": המזון שאנחנו אוכלים, הגיל, רמות הלחץ, הגנטיקה ועומס הסידן. כאשר הגוף שלנו עמוס בסידן ממזונות מועשרים ותוספי מזון, זה גורם לחוסר איזון שמקשה עלינו לספוג מגנזיום.

מגנזיום חיוני לשינה מהסיבה הפשוטה שהוא עוזר לווסת את מחזור השינה ורמת הערות של הגוף שלנו. הוא מרגיע את מערכת העצבים שלנו, מרגיע את השרירים, מכין אותנו לשינה עמוקה ומשקמת – מצב שיכול לגרום לנו להיראות צעירים יותר ואף לרדת במשקל בקלות רבה יותר.

נשים מעל גיל 40 מתלהבות מהתוצאות משנות חיים שחוו מאז שילוב מגנזיום IM בשגרת הלילה שלהן.

https://youtu.be/43iOGTS3Ix0

שושי.ד – הצילה את השינה, האנרגיה ורמות הסטרס שלה בעזרת תערובת פלא המגנזיום

נשים מעל גיל 40 מתלהבות מתוצאות מתפתיעות שחוו מאז שילוב מגנזיום IM בשגרת הלילה שלהן. בנוסף לשושי שראית בוידאו, קחי למשל את ורדה, בת 45, אם ל-3, שנאבקה בשינה במשך שנים. לאחר שבוע אחד בלבד של שימוש במגנזיום IM, היא דיווחה שנרדמה מהר יותר, נשארה ישנה יותר, והתעוררה בתחושת רעננות והתחדשות.

או מה דעתך על סוזן, סבתא טרייה בת 52 שהייתה נואשת לפתרון ללילות ללא שינה ולגוף המזדקן שלה? היא גילתה את מגנזיום IM והתרגשה מהתוצאות – היא סוף סוף מקבלת את השינה שהיא צריכה, וחברים ומשפחה אפילו אומרים לה שהיא נראית רזה יותר.

מה תוסף מגנזיום יכול לעשות בשבילך?

נשים בנות 40+ שמתקשות לחוות שינה עמוקה, מתעוררות עם סטרס ולא מצליחות לרדת במשקל מדווחות על אחוזי הצלחה גבוהים בשימוש במגנזיום של בריאותלי ביחס למוצרים אחרים בשוק. נראה שזאת הסיבה שהחברה מתקשה לעמוד בקצב הביקוש.

אז אם אי פעם ניסית לשפר את איכות השינה שלך ולכל מה שהיא אחראית,  וזה לא עבד לך כמו שציפית … או שאת פשוט מחפשת לחוות את השינה הכי טובה של חייך בזמן שאת מורידה את רמות הסטרס, העיגולים השחורים מתחת לעיניים ואפילו העודף משקל …

בדקי עכשיו כדי לראות אם ׳׳IM מגנזיום׳׳ של בריאותלי זמין כרגע.

אל תפספסי את ההזדמנות לקבל סוף סוף את השינה העמוקה והמשקמת שמגיעה לך.

לחצי כאן כדי לגלות אם IM מגנזיום קיים במלאי,
 ותתכונני להחזיר את שנת הלילה החלומית שלך,
 הנעורים והאנרגיה שלך.


בדקי זמינות מלאי כעת