תוכן שיווקי

זמן צריכה: 01:15 דק'

התרגיל היחידי שלעולם לא יאכזב את פלג הגוף התחתון שלך


איך להתחטב לאירוע

זמן צריכה: 01:15 דק'

יצירת תחושת שובע מיידית: סוף סוף אפשר לחיות בשקט


יצירת שובע

זמן צריכה: 02:12 דק'

מהפכני: פרוטוקול פציעות, זאת הדרך הכי מהירה לרפא פציעות


פרוטוקול פציעות

זמן צריכה: 03:17 דק'

הסוד של הדוגמניות: ליצירת גוף חזק, נקי וחטוב (ללא רעב)


סודות החיטוב של הדוגמניות

זמן צריכה: 02:30 דק'

חשיפה ראשונה, השיטה: שמייצרת לאלפי נשים בטן שטוחה


קוביות בבטן

זמן צריכה: 01:55 דק'

אל תפספסי: סוג המזון הזה חייב להיות במטבח שלך


זמן צריכה: 04:05 דק'

אסון: המזון שגורם למוח לאבד 87% מהחדות שלו


המזון המכי מסוכן למוח

זמן צריכה: 01:55 דק'

ללא מעצורים: מדריך לבניית תוכנית חיטוב, אמיתית


מדריך אישי לבניית תוכנית חיטוב

זמן צריכה: 02:30 דק'

3 חוקים לשריפת שומן: הם עובדים ב-95% מהמקרים.


חוקים לשריפת השומן

זמן צריכה: 04:20 דק'

כל האמת על דיאטת פליאו


זמן צריכה: 03:10 דק'

מקצועי חיטוב טוענים: אלה 2 עצות הבריאות המסוכנות ביותר


זמן צריכה: 02:25 דק'

תוכנית פעולה מיוחדת לנשים:  כל מה שאת ציכה לדעת על חיטוב


זמן צריכה: 02:45 דק'

תוכנית פעולה – נחשפה דרך מהירה יותר לרזות? יצאנו לבדוק.


ירידה מהירה במשקל

זמן צריכה: 02:30 דק'

מדריך: 5 פעולות להפיכת המטבח למחטב


איך להפוך את המטבח למחטב

זמן צריכה: 01:30 דק'

אל תפספסי: סוג מזון 1 שחייב להיות במטבח שלך


זה הסוג מזון הכי בריא

זמן צריכה: 01:44 דק'

הבשורה של שנת 2019: אפשר לזלול פיצה ולייצר קוביות בבטן


בטן שטוחההסוף לנפיחות הבטנית: זה ההרכב ששם קץ לנפיחות הבטנית, המשקל העודף ולתחושת הכבדות בבטן אחרי כמעט כל ארוחה (גם אם עברת את גיל 30)

הסוף לנפיחות הבטנית: זה ההרכב ששם קץ לנפיחות הבטנית, המשקל העודף ולתחושת הכבדות בבטן אחרי כמעט כל ארוחה (גם אם עברת את גיל 30)

מחקרים וניסיון החיים מוכיחים לנו שכשהשעון הגופני שלנו עובר את גיל 30 הגוף הנשי סובל יותר אחרי כמעט כל ארוחה. סבל שמלווה בנפיחות בטנית, כאבי בטן, גזים, חוסר נוחות ואפילו עודף שנתלה על התאים בתוך הגוף, ולפעמים זולג החוצה, מה שהופך את הבעיות הפנימיות בגוף שלנו, לבולטות כלפי חוץ גם בניסיון להיכנס לתוך שמלה אדומה חדשה או איזו חולצה שהזמנו מחול.

מחקרים וניסיון החיים מוכיחים לנו שכשהשעון הגופני שלנו עובר את גיל 30 הגוף הנשי סובל יותר אחרי כמעט כל ארוחה. סבל שמלווה בנפיחות בטנית, כאבי בטן, גזים, חוסר נוחות ואפילו עודף שנתלה על התאים בתוך הגוף, ולפעמים זולג החוצה, מה שהופך את הבעיות הפנימיות בגוף שלנו, לבולטות כלפי חוץ גם בניסיון להיכנס לתוך שמלה אדומה חדשה או איזו חולצה שהזמנו מחול.
ואנחנו לא לבד.

נשים רבות חושבות שהנפיחות הבטנית, המשקל העודף ותחושת הכבדות קשורות

רק לסוג הדיאטה שלהן, כמות הפחמימות שיש להן בתפריט, שעות האכילה והגנטיקה …

אבל עולם המחקר שעוסק בשינוי המראה והרכב הגוף הכה בתדהמה כשהוא חשף לראשונה דווקא שחיידקי מעיים ׳׳ספיציפים׳׳ משפיעים באופן ישיר כמה קל או קשה יהיה לנו, הנשים שכבר עברו משהו בחיים, לשלוט במשקל ובנראות הבטן בכלל, ותפקוד המעיים בפרט.

״סוג החיידקים שנמצאים במעיים שלנו ייקבעו איך נראה ונרגיש, יותר מאשר הגנטיקה שאיתה נולדנו״

פרופסור רוב נייט, ומשמש מנכ"ל של "מיזם המיקרוביום" באוניברסיטת קליפורניה שבסן דייגו. נייט הוא אחד המייסדים של פרויקט "המעי האמריקאי" ופרויקט "המיקרוביום של כדור הארץ.

הוא ממשיך ואומר:

"רק מהתבוננות בחיידקי המעיים שלך… מדענים יכולים להגיד ברמת דיוק של 90% אם את רזה או סובלת מהשמנת יתר. בהשוואה ל 60% דיוק אם בודקים את הדנ"א"

(״סוג החיידקים שיש לך במעיים ייקבעו איך תראי ותרגישי״ – פרופסור רוב נייט בפלטפורמת ההרצאות הנחשבת בעולם – TED)

יותר מזה, נראה שהיום אפשר לדעת בקלות אם יש לך מחסור במה שנקרא ׳׳חיידקי הפרוטקטור׳׳ – החיידקים שיגנו עלייך בפני נפיחות בטנית, עליה במשקל ובעיות מעיים. איך בעצם יודעים אם יש לך מחסור בחיידקים האלה? חיפשנו אנשי מקצוע והגענו למנכ״ל בריאותלי, ג׳ניה רומסקי, שמדבר ומחזק את מה שפרופסור נייט אומר.

״כל ילד בכיתה ג׳ יכול לעשות את המבחן הביתי בן ה-10 שניות שהוא נותן לבדיקה עצמית״

 

אומר רומסקי עם חיוך קל וממשיך. ״אם חווית את אחד הסימפטומים הבאים יותר מפעם אחת בשבוע האחרון יש סיכוי גדול שיש לך מחסור בחיידקי ׳׳הפרוטקטור׳ החשובים׳״

• גזים…

• נפיחות…

• בעיות עיכול/קלקול קיבה…

• עצירות/שילשול…

• כאב או התכווצויות…

• רגישות למזון…

• עייפות…

• קשיים בשינה…

• חרדה או מצבי רוח קיצוניים…

ויש פה נקודה מעניינת שצריך לדסקס עליה, כי אכן כולנו ניסינו כמה וכמה דיאטות, טיפולים תוספים, אבל לרוב זה לא באמת עוזר. גרוע מזה … עדויות גדולות של נשים אומרות שאחת הסיבות העיקריות לחוסר ההתקדמות בקריירה, לבעיות עם הבן זוג ולבעיות המשקל – היא הנפיחות הבטנית הזאת … שמשקפת מצב שהוא נסתר מהעין וחמור הרבה יותר:

״עצירות ונפיחות סמויה״ מצב של גזים, עייפות ועודף משקל בלתי נשלט. וכולנו מרגישים את זה מחמיר עם השנים שעוברות. ככל שהגיל עולה, זה הופך ונהיה קשה יותר ויותר להתמודד מול התופעות האלה. מה שמעניין כאן, ושונה לגמרי ממה שעולם הבריאות חשב … שזה לא קשור לגנטיקה, לכמות האימונים, אוו אפילו לדיאטה המומלצת התורנית. כן, כמובן שזה יכול לשפר את המצב למשך תקופה … אבל יש פה עוד אלמנט שמסתירים מאיתנו:

המלחמה שמתחוללת בגוף ברגע זה בין ׳׳חיידקי ההשמנה׳׳ ל- ׳חיידקי הירידה במשקל׳׳

עם התזונה המודרנית שמכילה יותר מאי פעם כמויות של סוכרים, כימיקלים, פחמימות פשוטות וחסרות ערכים תזונתיים … ביחד עם זיהום אוויר שהולך ומחריף, נכנסים לגוף האדם חיידקים מאוד ספיציפיים שמונעים מאיתנו לא רק לרדת במשקל ולהוריד את הנפיחות הבטנית, אלא גם להרגיש אנרגטים וקלילים אחרי הארוחה – הם מונעים ממערכת העיכול לעובד באופן תקין, כמו שהיא מיועדת.

"יש שלוש דרכים מוכחות בהן חיידקים רעים מונעים ירידה במשקל והשגת מערכת עיכול מנצחת״:

הדרך הראשונה היא שחיידקים רעים גורמים לתשוקה שאינה יודעת שובע. החיידקים האלה ממש כמהים למזון מעובד, עמילנים וסוכרים. הדרך השנייה שאותם חיידקים רעים הם ספוג לשומן עודף, פחמימות וקלוריות. למשל, אם לנורית, החברה שלך יש את ׳׳חיידקי הפרוטקטור׳׳ ולך יש את ״חיידקי ההשמנה״ – היא כנראה תרד במשקל באופן קל ובריא יותר.

הדרך השלישית שהם מגבירים דלקתיות. מחקרים מראים כי אנשים עם יותר מדי חיידקים רעים סובלים ממחסור בחומר מעכב דלקת המכונה NLR-P12.. בתור צוות בלוגריות בריאות, תקופה ארוכה שחיפשנו בכל מקום את הפתרון לנפיחות הבטנית והכבדות המערכתית, כי פשוט היום זה נורא ברור שזו בעיה שפוגעת לא רק במראה של כל אישה אלא גם בביטחון העצמי ובאורך החיים … אבל אף דיאטה לא דיברה על נושא החיידקים האלה, ואף תוסף פרוביוטיקה לא שכנע אותנו יותר מדי לגבי הפורמולה ה״ייחודית״ שלו עד שהמדענים צללו למעמקי האוקיינוס.

בקרעקעית האוקיינוס התגלתה נוסחה חדשנית ופורצת דרך להורדת הנפיחות הבטנית

לפי עדויות חדשות – סוגי החיידקים, הכמות והתוספת מקרקעית לב האוקיינוס – יש נוסחה שטוענת שהיא עוזרת לשרוף יותר משקל לא רצוי, לשמור על התוצאה, ולהפחית את הכבדות שמשתלטת עלינו אחרי כמעט כל ארוחה. וברור שזה נשמע נורא מוזר, אז המשכנו לבדוק …

במחקר שנערך במרפאת מאיו מרכז רפואי מהמכובדים בארצות הברית … מצאו שנבדקים בעלי רמה גבוהה של חיידקי מעיים ידידותיים, הפחיתו הרבה יותר שומן מהאנשים שהיו בעלי כמות גבוהה יותר של חיידקי מעיים רעים..

״זו ״התרופה״ החדשה לנפיחות בבטן… ״

לפי המחקרים, נראה שסוג וכמות החיידקים זה בדיוק מה שהבעיות של עודף משקל ונפיחות בטנית השתוקקו לו.

• מחקר אחד מצא כי לאנשים רזים יש 40% יותר חיידקי מעיים ידידותיים מאלו הסובלים מעודף משקל

• מחקר אחר שהשווה תאומים, הראה כי לאנשים הסובלים מעודף משקל היו פחות סוגים של חיידקים ידידותיים במעיים … (גילוי הזוי ומרגש)

אפשר לראות את נקודת האור ולהבין את הקשר בין ירידה במשקל, נפיחות בטנית, ותחושת כבדות אחרי כמעט כל ארוחה … ולמה כל אלה קשורים אחד לשני ואיך 99% מתוספי הפרוביוטיקה לא משרתים את המטרה שלהם, אבל 1% כן.

מהו ה-1% הזה של תוספי הפרוביוטיקה שמשרת את המטרה שלהם?

אותם הסוגים שמכילים זנים ספציפיים מאוד אשר מכילים את ״חיידקי הפרווטקטור״ שיילחמו׳׳ בחיידקי ההשמנה׳׳, וכמויות ספיציופיות יכולות להציל את המצב. – ניצוץ של אופטימיות זהירה נולד, אבל החשש הגדול היה שנזקי ה- DNA שהסביבה, האוכל שאכלנו במשך שנים, והזיהומים – לא ניתנים לשינוי … מה שמסביר למה לכל כך הרבה אנשים השינוי כל כך קשה. ולמה כל כך הרבה תוספי פרוביוטיקה לא באמת יעילים.

אבל משהו בתודעה השתנה עם המחקר שהגיע מאתר מחקרים מהימן בשם Examine שחשף את הרכיב שכמעט ואף אחד לא מכיר אותו (וחבל).

”הוא נחשב בעולם המדע ל- האמא והאבא של נוגדי החימצון הטבעיים“

מפיקים את החומר הזה מאצה שנמצאת במעמקי האוקיינוס בהוואי, והיא לא מתקרבת לאף נוגד חימצון ברמת ההשפעה שלה. זה אחד הרכיבים הכי נחקרים והכי פחות מדוברים על פני כדור הארץ. ברור שיהיו אנשים שיירצו לפשפש קצת במחקר, אז הנה תמונה מתוכו:

"נראה שאסטקסנטין מפחית סמנים של לחץ חמצוני, עשוי להפחית את החמצון של נזקי ה-LDL (הכולסטרול הרע) וDNA, מה שהופך אותו לטוב לבריאות הלב, כלי הדם ואפילו לאנטי אייג'ינג, אומנם יש עוד צורך במחקר נוסף אבל הוא גם עשוי לשפר את הגנה על העור ואת בריאות ונראות העור הכללית"

נראה מבטיח. בכל מקרה, עכשיו זה ברור שזה רכיב נורא חשוב שחייב להשתלב במוצרי הפרוביוטיקה להורדת הנפיחות הבטנית. אחרי אינסוף חיפושים באינטרנט, לא נמצאה אף נוסחת פרוביוטיקה שמכילה את הזני פרוביוטיקה שיכילו גם את סוג ״חיידקי הפרווטקטור״ גם את הכמות הנכונה (לפחות מעל ל-10 מיליארד חיידקים, ועדיפות ל-15 מיליארד) ויכילו את הרכיב מלב האוקיינוס, האבא והאמא של נוגדי החימצון בשם הקשה ״ האסטקסנטין ״ עד שנחשפנו לזה:

"נראה שאסטקסנטין מפחית סמנים של לחץ חמצוני, עשוי להפחית את החמצון של נזקי ה-LDL (הכולסטרול הרע) וDNA, מה שהופך אותו לטוב לבריאות הלב, כלי הדם ואפילו לאנטי אייג'ינג, אומנם יש עוד צורך במחקר נוסף אבל הוא גם עשוי לשפר את הגנה על העור ואת בריאות ונראות העור הכללית"

כמו התמונות האלה והעדויות הלכו והצטברו. חדי העין יבחינו שעל הקופסה כתוב: ״בתוספת אסטקסנטין״ זה היה הרגע שהכל התבהר. זו הסיבה להצלחה שלהן! נשים מתארות:

״פרוטקטור הפך לנשק הסודי שלי להיות חטובה״

בת׳אכלס, בשבועיים הראשונים לא הרגשתי שמשהו קורה, בשבוע השלישי משהו התחיל לזוז … אבל היום אני אחרי 6 חודשים, ממש ירדתי במשקל והנפיחות נעלמה (כמעט 13 ס״מ פחות בהיקף הבטן). אני מאושרת כי במשך שנים נאבקתי במשקל שלי, אבל בשנות ה-40 זה התחיל להיות הרבה יותר קשה ממה שהיה בשנות ה-30. היום אני מרגישה מדהים!

"פרוטקטור זאת פשוט מתנה לגוף״

״מנכ״ל בריאותלי, ג׳ניה – לכל אחת מגיע לנסות היום את פרוטקטור להורדת הנפיחות הבטנית״

ג׳ניה רומסקי מישיר מבט ואומר:

״כל אחת יכולה לתת לעצמה את הצ׳אנס לשלוט בהרכב הגוף, המשקל והנפיחות הבטנית שלה. במקסימום, אם היא לא מקבלת את התוצאה החלומית שלה? היא מקבלת החזר כספי מלא כחלק מהמדיניות של החברה. יש לנו לקוחות שלא הצליחו לרדת במשקל במשך שנים, ועם פרוטקטור הורידו 2 מידות במכנסיים, היו כאלה שהורידו 17 ס״מ בהיקף הבטן, הורידו את הנפיחות הבטנית ושיפרו את מערכת העיכול מבלי להיכנס למשטר דיאטה מטורף.

כרגע יש לנו קרוב ל-30% הנחה + משלוח חינם + מתנת חיטוב. ניתן להזמין את הערכה באתר הראשי שלנו , ועדיף לעשות את זה עכשיו, השילוב של הביקוש הרב שנוצר עם בעיות בשרשרת האספקה העולמית יוצר סכנת מלאי אמיתית״.

פרוביוטיקה פרוטקטור להורדת הנפיחות הבטנית והמשקל הכללי זמינה עכשיו לציבור הרחב – ניתן לבדוק התאמה כאן

References*

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18684338/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23614897

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18684338/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17977471

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3208172/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25049132

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2948012/

https://ideas.ted.com/a-major-cause-of-obesity-may-be-hiding-in-your-gut/

https://www.nature.com/articles/nature12506

https://www.mayoclinicproceedings.org/article/S0025-6196(18)30148-4/fulltext

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19043404

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3829625/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23614897

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28883543

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15505215

DiBaise JK, Frank DN, Mathur R. Impact of the Gut
Microbiota on the Development of Obesity: Current Concepts. Am
J Gastroenterol Suppl. 2012;1(1):22-27.

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-gut-bacteria-inhibit-weight-loss

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0958694611000410

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23917447/

https://www.canadianjournalofdiabetes.com/article/S1499-2671(13)00449-8/abstract

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28294985

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1388198106001545

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23313485

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1859949/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3171707/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3826031/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3171707/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16522473/

https://www.webmd.com/diet/news/20040520/cla-weight-loss#1

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20699581

https://draxe.com/thermogenic/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18326618

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20156466

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0031938416300397

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4916961/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22071814

https://doi.org/10.1016/j.bbr.2015.10.046

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27595104

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3784923/

כתבות שאולי פספסתם

גילוי נאות

חלק מן התוכן באתר התוכן של ״ חדשות הבריאות של ישראל״ הינו פרסומי ויש להתייחס למוצג בו בהתאם. כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. כמובן שגם השימוש באתר אינו מחליף את אחריות המשתמש והגולש לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך ובכפוף לתקנון האתר

המטרה של האתר

המטרה של חדשות הבריאות של ישראל ישראל' היא להנגיש את המידע הכי חדש ויעיל שיעזור לכל אישה ואישה לקחת את הבריאות, המראה ואורח החיים שלה – שלב אחד קדימה. המערכת שלנו מחפשת את המידע הכי אמין, עדכני ומדעי ברחבי האינטרנט ומגישה לך אותו בצורה נוחה וקלה לצריכה בשביל שתוכלי ליישם אותו על עצמך

חדשות הבריאות של ישראל

אתר התוכן ׳׳חדשות הבריאות של ישראל״ מיועד לספק תוכן איכותי, חדשני בתחום הכושר, הבריאות והדיאטה. חשוב לשים לב שאנחנו נותנים במה לשיתופי פעולה, ולא בודקים את האינטרסים של כל שיתוף פעולה- ככה שיש להתייחס לכל כתבה ככתבת תוכן למטרת עיון והעשרה בלבד. בנוסף, האתר הוא בשיתוף עם חברת בריאותלי

מדיניות

פרטיות ותנאי שימוש

תקנון 

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה