תוכן שיווקי

זמן צריכה: 01:15 דק'

התרגיל היחידי שלעולם לא יאכזב את פלג הגוף התחתון שלך


איך להתחטב לאירוע

זמן צריכה: 01:15 דק'

יצירת תחושת שובע מיידית: סוף סוף אפשר לחיות בשקט


יצירת שובע

זמן צריכה: 02:12 דק'

מהפכני: פרוטוקול פציעות, זאת הדרך הכי מהירה לרפא פציעות


פרוטוקול פציעות

זמן צריכה: 03:17 דק'

הסוד של הדוגמניות: ליצירת גוף חזק, נקי וחטוב (ללא רעב)


סודות החיטוב של הדוגמניות

זמן צריכה: 02:30 דק'

חשיפה ראשונה, השיטה: שמייצרת לאלפי נשים בטן שטוחה


קוביות בבטן

זמן צריכה: 01:55 דק'

אל תפספסי: סוג המזון הזה חייב להיות במטבח שלך


זמן צריכה: 04:05 דק'

אסון: המזון שגורם למוח לאבד 87% מהחדות שלו


המזון המכי מסוכן למוח

זמן צריכה: 01:55 דק'

ללא מעצורים: מדריך לבניית תוכנית חיטוב, אמיתית


מדריך אישי לבניית תוכנית חיטוב

זמן צריכה: 02:30 דק'

3 חוקים לשריפת שומן: הם עובדים ב-95% מהמקרים.


חוקים לשריפת השומן

זמן צריכה: 04:20 דק'

כל האמת על דיאטת פליאו


זמן צריכה: 03:10 דק'

מקצועי חיטוב טוענים: אלה 2 עצות הבריאות המסוכנות ביותר


זמן צריכה: 02:25 דק'

תוכנית פעולה מיוחדת לנשים:  כל מה שאת ציכה לדעת על חיטוב


זמן צריכה: 02:45 דק'

תוכנית פעולה – נחשפה דרך מהירה יותר לרזות? יצאנו לבדוק.


ירידה מהירה במשקל

זמן צריכה: 02:30 דק'

מדריך: 5 פעולות להפיכת המטבח למחטב


איך להפוך את המטבח למחטב

זמן צריכה: 01:30 דק'

אל תפספסי: סוג מזון 1 שחייב להיות במטבח שלך


זה הסוג מזון הכי בריא

זמן צריכה: 01:44 דק'

הבשורה של שנת 2019: אפשר לזלול פיצה ולייצר קוביות בבטן


בטן שטוחהאיך מומחה ההרזיה של ישראל ׳׳שינה את עורו׳׳ והחליט שאף תהליך דיאטה לא יכול להתקיים בלי היכולת לאכול, כל יום, את השוקולד החדש הזה שמיובא מאזור סודי בגאנה.

איך מומחה ההרזיה של ישראל ׳׳שינה את עורו׳׳ והחליט שאף תהליך דיאטה לא יכול להתקיים בלי היכולת לאכול, כל יום, את השוקולד החדש הזה שמיובא מאזור סודי בגאנה.

"שעת ההשמנה״ היא הזמן שבו הגוף שלנו מותקף מכל הכיוונים וסופג הכי הרבה ׳׳קלוריות ריקות׳׳ שמובילות להצטברות שומן עיקש במיוחד אחרי גיל 30. נכון להיום, יש פתרון 1 שנמצא ע״י המדע אשר מונע את השפעות ׳׳שעת ההשמנה׳׳

"שעת ההשמנה״ היא הזמן שבו הגוף שלנו מותקף מכל הכיוונים וסופג הכי הרבה ׳׳קלוריות ריקות׳׳ שמובילות להצטברות שומן עיקש במיוחד אחרי גיל 30. נכון להיום, יש פתרון 1 שנמצא ע״י המדע אשר מונע את השפעות ׳׳שעת ההשמנה׳׳

״חדשות הבריאות של ישראל״, 2022

יש 4 זמנים שבהם ׳׳חלון ההזדמנויות להשמין נוסק לשמיים, ואנחנו צריכים להזהר. אבל נראה שיש זמן אחד שנקרא ׳׳שעת ההשמנה׳׳, ששווה ערך לכל
אותם ארבעת הזמנים. 

כשמדברים עם קרייג פרימק, MD, רופא לרפואת השמנת יתר במרכז להורדת משקל סקוטסדייל שבאריזונה, הוא אומר במבטא אנגלי עמוק:

״ השכיחות להשמנה מתחילה לעלות בשנות העשרים של בן האדם ומגיעה לשיא בגיל 40 עד 59״ הוא מציין גם שאצל נשים זה מתחיל בגיל מוקדם עוד יותר. אז כן, ההתבגרות שלנו, זה חלון ההזדמנויות הראשון להשמין.

חלון הזדמנויות שני הוא תקופת החורף.על פי לורנס ג׳יי צ׳סקין, רופא, ומייסד ומנהל המרכז לניהול משקל ג׳ונס הופקינג טוען: ״אנשים יכולים לעלות 3-5 ק״ג בממוצע במהלך חודשי החורף״ חלון הזזדמנויות השלישי הוא הגנטיקה שלנו והרביעי הוא תקופת החגים.

״חלון ההזדמנויות המכונה ׳׳שעת ההשמנה׳׳ הוא הנוראי מכולם …

תתפלאו, אבל דווקא חלון ההזדמנויות של ׳׳שעת ההשמנה׳׳ מוביל לצבירת שומן משמעותית יותר מכל מה שציינו עד עכשיו, יחד, ואפילו מחלון ההזדמנויות הרביעי.

חלון ההזדמנויות הרביעי שמוביל להשמנה בלתי נשלטת טמון בחגים. זו תקופה שאנשים יכולים לעלות 2-5 ק״ג בקלות, ואפילו מבלי להרגיש, הפתרון לבעיה זו נמצא בתקופה של לאחר החגים, שבה רוב האנשים מצליחים להוריד 80% ממה שהם צברו בחגים, בדרך כלל.

אבל … חלון ההזדמנויות המשמעותי ביותר של הגוף שלנו להשמין, ללא בקרה ויכולת שליטה נקרא – ״שעת ההשמנה״.

זו השעה שהגוף שלך נמצא תחת מתקפה. מתקפה אכזרית של קלוריות ריקות.

רמות הסוכר מזנקות לשמיים, שערי הברזל של תאי השומן נפתח ומוכנים לקלוט מאות ואלפי קלוריות שיאגרו לחודשים ושנים קדימה, הורמוני ההשמנה מופרשים. הורמוני הירידה במשקל והשובע מושבתים. הגוף שלנו מוכן לפגיעה קטלנית, שנמשכת דקות בודדות – אבל ההשפעות שלה נשארות איתנו חודשים ושנים.

״שעת ההשמנה״ הזאת מקורה בנשנושים והאכילה הבלתי נשלטת שלנו. זה קורה פעמים רבות בערב ובסופשים, זו התקופה שיש לנו הכי הרבה פחות אנרגיה להתעסק בזה. ואז צונאמי הקלוריות הריקות מכה בנו. וזה קרה וקורה לכולנו. 

כמו שכבר הבנת, הפתרון דווקא לא נמצא באכילה של יותר סלט או תוספת אימונים, אלה ביכולת שלנו להתמודד עם ׳׳שעת ההשמנה׳׳.

פרנק. א , רופא ומדען, ביחד עם מרטה גראולט מדענית ובעלת PHD מספרים בהתלהבות על המחקר שלהם:

החוקרים פרנק ומטרה גראולט חושפים שיצירת שובע עלול להיות תוספת של סוג שוקולד מסויים.

״התוצאות שלנו מראות ששוקולד הפחית את צריכה האנרגיה היומית, ואיתה התשוקה למתוק ורמות הרעב״. אמרה גראולט בגאווה גדולה

״שוקולד בזמן הדיאטה, זו המצאת המאה, לא?״

גם אם אנחנו לא מעריצים גדולים של השוקולד, לפי סקרים רבים אפשר לראות שהמזון שהכי הרבה אנשים היו רוצים לאכול ממנו מבלי ההשפעות הרעות שלו, הוא שוקולד, או במילים אחרות – מזון מתוק, זמין ומהיר. ג׳ניה רומסקי, מנכ״ל בריאותלי אומר:

״במחקר שלנו עלה משהו מרתק – שיש סוג שוקולד, שבאמת יכול לתמוך בבריאות ובכושר של הלקוחות שלי, לעזור להפחית את התשוקה למתוק (תוך 60 שניות) ולתמוך בגוף, בנפש ובכל תהליך שאנחנו עושים.״

״זה טעים כמו שוקולד, ומחטב כמו מכון כושר״

הוא ממשיך ומספר לנו איך הוא גילה את השוקולד החדש הזה ״׳בטיול הראשון שלי עם אישתי, פגשנו את ג׳ניפר, אחד האנשים הכי חטובים שראיתי אי פעם, היא סיפרה שהיא שקלה 35 ק״ג יותר. כששאלתי אותה איך היא עשתה את זה, היא קירבה את השפתיים שלה לאוזן שלי ולחשה לי: זו האבקה היחידה בעולם שמכילה תרכובת משולבת של קקאו אורגני וקקאו רואו

״היא אפילו סיפרה שבני המאיה, הפרואנים ושבטים נוספים באפריקה אכלו את מזון הפלא הזה במשך מאות שנים והחשיבו אותו לתרופה הלאומית שלהם!״ הוא ממשיך ואומר: הייתי מתוסכל, כי מצד אחד יש מזון שאם משלבים אותו הוא יהיה טעים כמו שוקולד ובריא כמו סלט, מצד שני אין אף מקום בעולם שמוכר את זה״

סוג השוקולד הזה מציף את הגוף שלך במולקולת האושר והאהבה..

מחקרים מראים שהאוקסיטוצין, הורמון האהבה, מופרש בגוף שלנו ברמה הכי גבוהה ב-3 מצבים: 1. התקופה הראשונה של הזוגיות שלנו 2. בלידה 3. בזמן אכילת קקאו נא (די מטורף, נכון!) המחקרים טוענים שאנשים אשר הזמינו אורחים אליהם הביתה, והכינו להם ארוחות מבוססות מתכוני ׳׳קקאו נא׳׳ סיפרו שהם ללעולם לא הרגישו כל כך מחוברים.

אחרי 12 חודשים של חיפושים …

חברת בריאותלי טוענת שהיא הצליחה להגיע לגידולים המיוחדים של 2 סוגי קקאו נדירים בפרברי גאנה, קקאו נא וקקאו אורגני, אבל סוג גידול שונה ממה שמוכר היום בעולם. בין רגע נוצר מוצר שמכיל יותר סיבים תזונתיים, חלבון וערכים תזונתיים מכל מוצר קקאו שקיים … ובאותו הרגע הגענו למצב שבמוצר שלנו יש: 450% יותר חלבון ממוצרי השוקולד המוכרים.

 490% יותר סיבים תזונתיים, תוספות של מוצרי על שלא קיימים באף מוצר ביקום.  כמו אגוז קוקוס, אסאי, גוארנה, קינמון, כורכום ועוד … 

״אבל מה עם הסוכרים, הפחמימות והשומנים הרבים?״ 

גם פה יש בשורה. הפחתנו את כמות הפחמימות ב-490%, את כמות השומנים ב- 310% והגראנד פינלה שהופך את קקאו 10X לכל כך יעיל לירידה במשקל, שמירה על משקל תקין, הורדת הנפיחות הבטנית והנאה משוקולד ללא רגשות אשם? הורדנו את כמות הסוכרים ב-880%! 

״די לסלט העצוב״

 מחקרים חוזרים ואומרים שאנשים שלא נהנים מהתזונה שלהם, פשוט לא יכולים לרדת במשקל. יותר מזה, אחת הסיבות העיקריות שאנשים משמינים, היא חוסר היכולת שלהם להתמיד בתזונה ׳׳עצובה׳׳. ובעולם של טכנולוגיה מתקדמת, מהפכה תזונתית ואופציות חדשות, נראה שגם אין צורך לסבול בתזונה.  בתקופה האחרונה יש רכיב שהפך להיות מהנחקרים ביותר …

 

״מאכלים מסויימים – יכולים לשנות את הביוכימיה של הגוף שלכם.. הם יכולים למזער את הנזקים שקורים לגוף שלכם ברמה תאית"

ד"ר סטיבן פראט, רופא מוסמך ובעל שם עולמי בנושא בריאות ותזונה אמר..

 "מאכלים מסויימים – המאכלים הנכונים – יכולים לשנות את הביוכימיה של הגוף שלכם.. הם יכולים למזער את הנזקים שקורים לגוף שלכם ברמה תאית" נראה שדווקא הקקאו הוא הכוכב החדש. אחרי בדיקה זריזה אפשר לראות שנעשו מעל ל-156 מחקרים .

 מחקרים שמוכיחים שוב ושוב את יעילות הקקאו החדש לבריאות והירידה במשקל שלנו.

״הקקאו נותן לתאים שלנו 5 … 10… ולפעמים 15 שנות נעורים״

כי יש אנשים שמכנים את סוג הקקאו הזה ל… ״הסלט של הטבע – רק בטעם שוקולד עשיר״ רק לשם ההשוואה, בואי נסתכל על הרשימה בטבלת ORAC (טבלה המדרגת את עוצמת הפעילות של האנטי אוקסידנטים בצמחים) על מזונות העל הכי נפוצים. זהו בעצם מדד אנטי אוקסידנטים שמעיד על עוצמת יכולת ספיגת הרדיקלים החופשיים וניטרולם על ידי צמחים.

 רדיקלים חופשיים פוגעים לנו בתאים, ונוגדי החימצון מגינים עלינו. ולכן ככל שנצרוך מזונות שלהם מדד ORAC גבוה יותר? ככה נהיה יותר מוגנים ממחלות, נשמור היטב על התאים שלנו, וכמובן נהנה מבריאות כללית טובה יותר. 

הקקאו נמצא בעשירייה הראשונה של המזונות שמכילים הכי הרבה נוגדי חימצון! יותר ממזונות כמו עדשים, אגוזי מלך, כוסברה, תרד , ג׳ינג׳ר אוכמניות וכו׳! באבקת קקאו נא יש 80,933 יחידות ORAC לפי ארגון הבריאות העולמי – זה די מטורף!


קקאו מבית בריאותלי חושף איך לרדת במשקל בזמן שאוכלים שוקולד יומי טעים ללא רגשות אשם

״איך להפוך כל קפה רגיל לקפה שמקדם את הירידה במשקל בעזרת קקאו 10X? ״

איזה שימושים יש לקקאו 10X בעצם? היתרון של קקאו 10X הוא שיש לו שימושים רבים. אפשר להכין איתו מתכונים קצרים וזריזים כמו שוקולד, עוגיות, בראוניז, עוגות, גלידות, מאפים וכו׳.

אפשר לעשות איתו שייקים מלאים בערכים תזונתיים מחטבים בתוך שניות.

אפשר להוסיף אותו לקפה ולהפוך את הקפה שלנו ל׳קפה על׳, אפשר להשתמש בקקאו 10X בזמן הירידה במשקל, אחרי אימון, ברגעי משבר שחייבים משהו מתוק, כארוחת קינוח לכל המשפחה, 

כנישנוש זריז שמרגיש כמו שוקולד ובעל ערכים תזונתיים של ברוקולי ותרד

 וזו רק רשימה חלקית. 

אם בא לך גם לקבל את קקאו 10x וליהנות מהאפשרות של לאכול שוקולד כל היום, מבלי רגשות אשם, ובמקביל לרדת במשקל, בנפיחות הבטנית ולשפר את הרכב הגוף …

אז הפרטים על קקאו 10X וההטבה המיוחדת (ל-60 הראשונות) נמצאים בדף הרשמי של בריאותלי – פה

References*

https://www.sciencedaily.com/releases/2021/06/210624114358.htm

https://www.sciencedaily.com/releases/2021/04/210414154933.htm

https://www.sciencedaily.com/releases/2017/06/170629101648.htm

https://www.sciencedaily.com/news/health_medicine/diet_and_weight_loss/

https://www.sciencedaily.com/releases/2015/06/150615191518.htm

https://www.healthline.com/health-news/dark-chocolate-improves-memory-reduces-stress#1

https://www.webmd.com/diet/health-benefits-cacao-powder

https://www.webmd.com/diet/health-benefits-cacao

https://www.healthline.com/nutrition/cocoa-powder-nutrition-benefits

https://www.nutritioncouncilaustralia.com.au/4-benefits-of-cacao-for-your-health/

 

 

 

כתבות שאולי פספסתם

גילוי נאות

חלק מן התוכן באתר התוכן של ״ חדשות הבריאות של ישראל״ הינו פרסומי ויש להתייחס למוצג בו בהתאם. כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. כמובן שגם השימוש באתר אינו מחליף את אחריות המשתמש והגולש לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך ובכפוף לתקנון האתר

המטרה של האתר

המטרה של חדשות הבריאות של ישראל ישראל' היא להנגיש את המידע הכי חדש ויעיל שיעזור לכל אישה ואישה לקחת את הבריאות, המראה ואורח החיים שלה – שלב אחד קדימה. המערכת שלנו מחפשת את המידע הכי אמין, עדכני ומדעי ברחבי האינטרנט ומגישה לך אותו בצורה נוחה וקלה לצריכה בשביל שתוכלי ליישם אותו על עצמך

חדשות הבריאות של ישראל

אתר התוכן ׳׳חדשות הבריאות של ישראל״ מיועד לספק תוכן איכותי, חדשני בתחום הכושר, הבריאות והדיאטה. חשוב לשים לב שאנחנו נותנים במה לשיתופי פעולה, ולא בודקים את האינטרסים של כל שיתוף פעולה- ככה שיש להתייחס לכל כתבה ככתבת תוכן למטרת עיון והעשרה בלבד. בנוסף, האתר הוא בשיתוף עם חברת בריאותלי

מדיניות

פרטיות ותנאי שימוש

תקנון 

– דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה